Hej!

My, dziwne młode małżeństwo które kocha zwierzęta. Witamy w naszym zakątku! Blog o kotach! Nie tylko, ale głównie o kotach!

Ewa – Ruda, wygadana i kiedyś dużo pisząca, marzyła o powrocie do własnego bloga. Lubi koty, psy, konie, rybki. W domu gospodyni i główny dowodzący drużyną 4 kotów i jednego mężczyzny. Z zawodu opiekunka dziecięca. Zna 3 języki. Ma chorą nóżkę. Żartuję, po prostu wygrała z szybkim samochodem. Umie śpiewać, kiedyś śpiewała ale nie planuje już powrotu do tego. Stara się być ciepła i spokojna, aż coś ją wkurzy. Poznała kociego ojca i tak to się zaczęło. Przyszły sobie 4 koty i zaczęła powiększać swoją wiedzę. Poznała wiele inspirujących ludzi i jedna z nich mocno kibicowała żeby zaczęła tą swoją wiedzę w zabawny i ironiczny sposób przekazywać na blog. Chodziła i gadała o tym i gadała..

Koci Ojciec słuchał i jak wyszła na wieczór z domu zrobił jej tego pięknego bloga, posadził i kazał pisać.

Mikołaj – Umie w komputery, fotografię i rozbawianie Kociej Mamy kiedy wkurzy się na cały świat. No i samochody, umie w samochody. Uwielbia wszystkie zwierzęta ale wiele lat marzył o kocie, okoliczności nie były jednak sprzyjające aż poznał Kocią Mamę. Tak został najpierw przybranym ojcem dla 4 kotów a od 26 lipca już oficjalnym. Ogarnia stronę techniczną bloga i emocjonalność Kociej Mamy kiedy jakaś historia ją wzruszy. Oaza spokoju, serio!

No i jest Bójka, Brawurka, Figa i Chip ale o nich można poczytać w postach gdzie opisano każdy przypadek osobno.

Współpraca – tokocirodzice@gmail.com

Facebook – /kocirodzice